Rolety zewnętrzne

Dom, mieszkanie od zawsze kojarzą nam się z oazą bezpieczeństwa, miejscem, które chroni nas przed złem otaczającego nas świata. Wszelki dostępnymi sposobami i środkami zabezpieczającymi staramy się zwiększyć naszą ochronę.

Doskonale w tym celu sprawdzają się rolety zewnętrzne, zwłaszcza o charakterze antywłamaniowym. Dzięki swojej odpowiedniej konstrukcji i wykorzystanym do ich produkcji tworzywom, zabezpieczają nas nie tylko przed włamaniem, ale także izolują termicznie oszczędzając energię zimą a latem chronią od uporczywych promieni słońca. Jeżeli przeszkadzają nam dobiegające z ulicy hałasy, to założenie rolet znacznie zwiększy izolację dźwiękową. Przede wszystkim są jednak skutecznym straszakiem na złodziei, bo choć nie są pancerzem nie do sforsowania, to skutecznie zniechęcają włamywaczy. Konieczność sforsowania dodatkowych zabezpieczeń przez złodzieja i narażenie się na hałas a tym samym zwiększenia ryzyka wpadki, zniechęca potencjalnego włamywacza.

Decydując się na zamontowanie rolet sami decydujemy o tym w jaki sposób będziemy je obsługiwać. Mamy do wyboru podnoszenie i opuszczanie ich za pomocą linek i napędu mechanicznego, lub możemy nimi sterować napędem elektrycznym.